English Version          Russian Version   
Bulunduğunuz sayfa: MPI Hakkında / Tanıtım

Meslek yaşantıma 1984 yılında Ak-Er mühendislik bürosunda yardımcı mühendis olarak başladım, 1992 yılına kadar aynı şirkette proje mühendisi olarak, özelliği olan betonarme ve çelik bina projeleri yapımı ve mesleki kontrolluk görevlerinde bulundum.

1993 yılında Balkar Mühendislik Bürosunda proje mühendisi olarak çalışmaya başladım. Burada da yüksek yapılar konusunda Türkiye'de önemli projelere imza atmış olan Sayın İrfan BALIOĞLU'ndan mesleğimizle ilgili engin bilgi ve tecrübelerini öğrenme şansına eriştim.

Sn. İrfan BALIOĞLU ile olan proje birlikteliğimiz halen devam etmekte olup önemli projelerde statik müşavir olarak yardım almaktyayız.

MPI Mühendislik şirketini mesleğimizi yeni arkadaşlara sevdirmek ve naçizane tecrübelerimi yeni nesillere aktarabilmek amacı ile 1997 yılında kurdum.
Kurulduğundan bu yana özelliği olan konut binaları, büro binaları ve gazete baskı tesisleri, okul binaları ve endüstriyel binalara ait proje hizmetleri, kontrolluk ve müşavirlik hizmetlerimiz devam etmektedir.

Web sitemizde, şirketimizin personel, ekipman, program, bitmiş ve devam eden proje listemizi bulabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için lütfen doğrudan şirketimiz ile irtibata geçiniz.

Saygılarımızla,

Melih BULGUR
Genel Müdür

ISO 9001:2008

Sertifika no: QI1394/06

Sertifika Konusu: İnşaat Mühendisliği Konusunda, Proje, Danışmanlık ve Kontrollük hizmetleri

 

Tüm ofis görüntülerimizi izlemek için lütfen tuşu tıklayınız.

Ofisimizde kullandığımız ekipmanlar ( Hardware ve Software ) hakkında bilgi alabilmek için lütfen tıklayınız.

MPI ofisinde sizlere hizmet veren, alanlarında en iyi şekilde eğitim almış mühendislik ve teknik ressam kadrosu hakkında detaylı bilgi bu bölümümüzde bulabilirsiniz.

Referanslarımız hakkında bilgi almak için menü bölümünden seçim yapınız. Daha detaylı bilgi için şirketimiz ile irtibata geçiniz.

MPI Hakkında | Kadromuz | Ekipmanlar | Ofis Görüntüleri | Referanslar | Kütüphane | Linkler | İrtibat Bilgileri | Ana Sayfa
Copyright © MPI Mühendislik Proje İnşaat Ltd. Şti. _ 2005-2011. Tüm hakları saklıdır.

Design: plusmax ( 0216 - 411 65 96 )